אודות League of Legends Israel

League of Legends Israel הוא פרויקט ישראלי שנוסד ב21 במרץ, 2012 ומטרתו קידום ופיתוח של קהילת שחקני League of Legends בישראל.

League of Legends (בעברית: ליג אוף לג'נדס) הוא משחק מסוג "זירת-קרב מרובת משתתפים" (MOBA) אשר מפותח ומופץ ע"י Riot Games וניתן להורדה בחינם. המשחק, שהפך במרוצת השנים למשחק הרשת הפופולארי ביותר בעולם עם 67 מיליון שחקנים פעילים, מאוד תחרותי באופיו, ומחלק עשרה שחקנים בכל פעם לשתי קבוצות הממקומות בבסיסים בצדדים מנוגדים של זירת הקרב - ומטרת כל קבוצה, להשמיד את בסיסה של הקבוצה האויבת. מטרה זו מושגת ע"י עבודת צוות, חשיבה אסטרטגית ופיתוח טקטיקות משותפות ע"י שימוש ביכולות המיוחדות של כל שחקן.

הספורט האלקטרוני (נקרא גם eSports) הוא חלק אינטגרלי מקהילת League of Legends העולמית והפך לתופעה הגדולה ביותר באינטרנט מאז הגיימינג המקוון. הספורט האלקטרוני סובב סביב הסצינה התחרותית של המשחק, שבה מתחרות קבוצות עם שחקנים מקצועיים בשכר בליגות אזוריות (אירופה, אמריקה, קוריאה, סין ומזרח אסיה) במהלך האביב והקיץ - והקבוצות הטובות ביותר מכל ליגה מוזמנות לאליפות העולם השנתית שנחשבת לאירוע הגיימינג הגדול ביותר בעולם, ושוברת שיאי צפייה של אליפויות ספורט מסורתי כמו ה-NBA עם 32 מיליון צופים באליפות העולם של League of Legends בשנת 2013.

ההצלחה העולמית לא פוסחת על ישראל: פרויקט LoL Israel מוביל פעילויות ואירועים עבור קהילת השחקנים הישראלית, כמו אליפות ישראל ב-League of Legends המתקיימת פעם בשנה שהיא אירוע הספורט האלקטרוני הגדול ביותר בישראל, ומשנת 2014 נחשב LoL Israel לפרויקט הגיימינג העצמאי המצליח והמוביל ביותר במדינה.

LoL Israel

LoL Israel הוא הפרויקט הישראלי לקידום קהילת המשחק League of Legends בארץ.

הפרויקט מתרכז במשחק League of Legends מתוך ההבנה כי זהו המשחק הפופולארי ביותר בעולם (ובארץ), ומתוך האמונה כי מאמצינו לקדם את קהילת המשחק בארץ וההישגים שלנו במהלך השנים יעזרו לפתח את קהילת הגיימינג הישראלית באופן כללי, ואנחנו מסייעים בצורה אקטיבית או פאסיבית לפיתוחן של קהילות במשחקים אחרים דרך העמותה לגיימינג תחרותי בישראל.


מתוך LoL Israel צמחה חברת 4DV אשר מפעילה אותו כיום.אנו מזמינים אתכם לקחת חלק פעיל בקהילה.