עוד מישהו לא מסופק מינית מההתנהלות של Riot?

לוח ההודעות הרשמי של הקהילה! ניתן לדבר כאן על כל מה שקשור ל-LoL Israel כולל אירועים, טורנירים ופעילויות, וכן ניתן לכתוב הודעות כלליות בנושא League of Legends.
חוקי הפורום
יש לקרוא את חוקי הפורומים שבהכרזות לפני ההשתתפות בדיונים.
סמל אישי של המשתמש
Death
Summoner Name: Alfinas

עוד מישהו לא מסופק מינית מההתנהלות של Riot?

הודעהעל ידי Death » 15 מרץ 2017, 18:19

השיטה של ריוט נותרה בעייתית כפי שהיתה בעבר.

1. גיבורים חדשים משוחררים חזקים יתר על המידה, כדי שאנשים יקנו אותם, כדי שמקצוענים ינצלו אותם כל עוד הם חזקים. כדי שהסיפור של Karma לא יחזור על עצמו. כי קל יותר לאזן גיבור שבור מאשר גיבור חלש - אמר אף אחד אף פעם.

2. גיבורים חדשים מפוצצים ביכולות, בזמן שגיבורים ישנים אפילו אחרי Rework נותרים Noob friendly. אנשים מתלוננים על Annie כאילו היא מחלה נוראית, אבל האמת היא שהאפשרויות שלה מוגבלות. למה לשחק one trick pony (נדבר על זה עוד מעט) כשאני יכול לקחת Ekko ופשוט לעשות מה שבא לי, לבנות מה שבא לי. tank ekko שרד כל כך הרבה זמן שזה הזוי, כולם ידעו שהוא שבור וריוט עדיין השאירו אותו, כי זה נראה טוב ב LCS. לקח להם רק כמה שנים להוריד את הנזק של Lee sin, וגם על זה הם התבכיינו, ועל הדרך הורידו לו stealth reveal אפילו שהוא.. סביר להניח, הגיבור היחידי במשחק עם היכולת הזו. עכשיו שאין יותר Pinks, הגיבורה Vayne תהיה הרסנית בידיים הנכונות.

LCS משפיע לרעה על Solo Q, לעיתים ברמה הרסנית.

3. הבעיה עם Noob friendly גיבורים זה שהם משעממים, קלים לקריאה, והאפשרויות לא אמינות מספיק ברמות הגבוהות. אז במקום לאפשר ל Tibbers להעתיק אחוזי הגנה וחיים מ Annie, כדי שתהיי לה בנייה נוספת שנקרא לה Tank Annie. ואז להפוך אותה ל Karthus 2.0, ועל ידי כך לפתור את בעיית ה Burst (במידה ושחקן ירצה את האפשרות) ריוט לא מעוניינים ביותר מבנייה אחת. זה מבלבל מידי שחקנים חדשים או כל מי שמתחת ל Plat, אז אנחנו תקועים עם אותם core items כל משחק.

"אף אחד" לא רוצה יכולות שהן point and Click, אבל הן הכרחיות עכשיו שיש גיבורים כמו Yasuo. אנשים מתלהבים ממנו, אבל הוא בעצם אחת הסיבות ש Annie מוחקת אנשים בשניה (קיבלה נארפים ואנשים עדיין מתלוננים, זה נקרא שנאה עיוורת), כי בלי יכולות פשוטות שכאלה גיבורים עם Mobility היו יוצאים משליטה.

4. במצב הנוכחי ריוט צריכים למחוק Divisions כדי שהכאוס מאחורי הקלעים יהיה ברור יותר. בכל פעם שאתם נכנסים ל promo אתם מקבלים אליכם שחקנים ברמה מאוד נמוכה, אפילו unranked. המערכת מכשילה אתכם מראש כדי לבדוק אם מגיע לכם לעלות, רוב האוכלוסיה מספיק טיפשה כדי ליפול בפח. בעוד ששחקנים חכמים קודם מעלים לעצמם את ה MMR ולא מתמקדים ב divisions.

כל המערכת חסרת משמעות אם כל כך הרבה שחקני דיאמונד הם one trick pony. וזה גלוי, כי ברגע שהגיבור שלהם ב Ban הם ישר יוצאים או משחקים כמו gold.

5. שחקן ממוצע שלא באמת מבין מה קורה מאחורי הקלעים, מסתכל על גיבורים וחושב..

א. לגיבור הזה אין מנה, למה היכולות שלו חזקות יותר, ועם cd נמוך יותר מלגיבור עם מנה?
ב למה לגיבור החדש שיצא יש יותר נזק, יותר mobility, יותר cc ועל הדרך הוא גם יותר טנקי מהגיבור שאני בדרך כלל משחק והוא ה Main שלי?

האמת? אני לא יכול לענות על זה, אבל אילו הייתם שואלים את ריוט, הם כנראה היו עונים משהו בסגנון "כי Lee sin הוא Melee וקשה לפגוע עם היכולות שלו". אבל אחי אתה פשוט קופץ לוורד ולוחץ E ואז אתה אפילו לא צריך לכוון Q, מקסימום תלחץ R+Q. "לא!! אמרתי שקשה לכוון איתו! הוא דורש רמת משחק מאוד גבוהה!!! לא ראית LCS?!?!"

תמונה meanwhile at riot games

בשאר הזמן ריוט פשוט מוציאים עוד סקינים ו "mods" כדי שלא נשים לב שהם שוחים בכסף שעשו כשמכרו את החברה לסינים..
אבל מוות לאף אחד לא אכפת מה אתה חושב, והם כן משקיעים במשחק, הם שלחו לי 10 RP בדואר, הם סופר נחמדים!!
Once upon a time. There was a war between heaven and hell. And death was pissed off because he had to drag all the souls somewhere. so he just joined the fight. Outcome: Everyone dies.

חזור אל “פורום LoL Israel”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים