קוד קבוצת הדיונים של LoL Israel

לוח ההודעות הרשמי של הקהילה! ניתן לדבר כאן על כל מה שקשור ל-LoL Israel כולל אירועים, טורנירים ופעילויות, וכן ניתן לכתוב הודעות כלליות בנושא League of Legends.
חוקי הפורום
יש לקרוא את חוקי הפורומים שבהכרזות לפני ההשתתפות בדיונים.
סמל אישי של המשתמש
ArielMoose
מנהל ראשי
מנהל ראשי
הודעות: 222
הצטרף: 09 ינואר 2014, 20:45
Summoner Name: Moose

קוד קבוצת הדיונים של LoL Israel

הודעהעל ידי ArielMoose » 29 דצמבר 2015, 19:26

תמונה

קבוצת הדיונים של LoL Israel בפייסבוק


קוד זה מהווה תקנון ההשתתפות בדיונים בקבוצת הפייסבוק.
מפאת גודל הקבוצה החלטנו לשפץ את חוקי הקבוצה הישנים ולהבהיר דברים חשובים כדי שכולם יוכלו להנות ולהפיק ממנה את המירב.
מצופה מכל חבר בקבוצה לקרוא את החוקים ולכבד אותם.1. קדמו ביקורת בונה

ביקורת היא דבר חשוב שצריך לקחת בחשבון כדי להשתפר בכל תחום. אך כשאתם נותנים ביקורת, ודאו שאתם כותבים אותה בגישה חיובית. אם תתנו רק ביקורת שלילית, סביר שתייצרו יותר אנטגוניזם והצד שאתם מבקרים צפוי אף לקחת גישה הפוכה ממה שהצעתם. בנוסף, אנשים פשוט יקשיבו לכם יותר אם תציגו את דעתכם באופן רגוע וברור.

זה לא אומר שאתם צריכים לשקר. אל תפחדו לכתוב ביקורת על מה שאתם מרגישים ולהבליט נקודות שחשובות לכם. נסו להיות כנים, ספציפיים וישירים, ונסו לוודא שהתגובה שלכם ישירה ותמציתית.

לדוגמא, לכתוב משהו כמו: "ממש אהבתי לשחק Katarina בעבר בזכות שהיכולות שלה נותנות לה הרבה מוביליטי בליין, אך בגלל הנרפים האחרונים לאולטימייט, אני לא מרגיש שיש לה ממש נוכחות בטימפייט כמו בעבר. אני לא חושב שהיא ממשיכה להיות בחירה טובה ל-Mid עד שישפרו אותה."
היא דרך הרבה יותר טובה לומר את דעתכם בנושא (במקרה של הדוגמא, דיון על הכדאיות של בחירת Katarina במשחק) מאשר "Katarina פשוט גרועה עכשיו" או "כל מי שמשחק Katarina ממש נוב."

2. צרו דיון תרבותי
כשאתם חלק מהקהילה, אנחנו ממש רוצים שתשתתפו בדיונים ותביעו את דעתכם. יש הרבה דרכים: בצ'אט, בפורום, בקבוצה, ויש המון אנשים להכיר והרבה נושאים לדבר עליהם. בין אם אתם מדברים על הטורניר הישראלי האחרון, על מאזן הצ'אמפיונים במטא הנוכחית, על כמה שחקנים שמחפשים לפתוח קבוצה ביחד או סתם להכיר בגדולה ובעליונות של Final Boss Veigar, אנחנו מעודדים את כולם להביע את מחשבותיהם ועמדתם עם שאר חברי הקהילה.

ברגע שאתם מחליטים לקחת חלק בדיון, תמיד תהיו פתוחים לנקודת המבט של השחקנים האחרים. אם תשמרו על ראש פתוח, תופתעו מאוד מהמידע המשמעותי ובעל הערך שתוכלו ללקט מחבריכם לקבוצה. בנוסף, שימו לב לאיך שאתם מציגים את נקודת המבט שלכם. אם למישהו יש עמדות חזקות בנושא, אל תתקעו בלנסות לתת את המילה האחרונה. תביעו את דעתכם וצאו מהשיחה בחינניות ואל תתנו להם הזדמנות להתחיל ריבים.

3. תיהנו, אבל לא על חשבון אחרים
League of Legends הוא משחק, וזה לא מפתיע שכולנו פה כדי להנות. אנחנו רוצים שהדיונים בקבוצה יהיו תוססים, מהנים, מותחים וכיפיים! זה לא אומר שזה בסדר להנות על גב של מישהו אחר.

תזכרו, שלהקניט אנשים בקבוצה זה ממש כמו לרדת על מישהו זר באמצע הרחוב. מישהו שלא מכיר את הדברים שלדעתכם מצחיקים ו"סתם" עלולים לקחת את התגובה שלכם כניסיון להתחיל ריב ולהגיב בצורה שלילית. וכמו שבמשחק ככשני שחקנים רבים בצ'אט, עבודת צוות ותקשורת טובה כבר מאוד קשה להשיג - כך זה גם בקבוצה. כשאין תקשורת במשחק, הסיכוי לנצח פוחתים בצורה דרמטית. וכשאין תקשורת חיובית בקבוצה - הסיכוי להפיק משהו מהדיון פוחת דרמטית. זה לא נדיר שהקנטות וירידות על אחרים, לכאורה "בצחוק", מתחילות ריב שנגמר במחיקות והרחקות - אז תעשו לכולם טובה, ואל תקחו את הסיכון הזה עם אנשים שאתם לא מכירים, כדי לא להרוס לעצמכם את הדיון.

4. אל תשאירו שחקנים חדשים מאחור
כולם התחלנו מתישהו, ולכולם היה את משחקי הראנק הראשונים שלהם. ואם אתם רוצים לעשות צדק עם אותם חבר'ה זרים שקיבלתם בקבוצה שלכם במשחק הראשון והשני ועזרו לכם לטפס בדרגות, אתם חייבים לכבד את אלו שעכשיו נמצאים במעמד הזה. אם למישהו היה משחק רע, או שהוא פשוט לא שחקן טוב במיוחד (ולא בושה להודות - חלקנו גם כאלה!) נסו לתת עצה בונה. אם תעשו את זה בצורה תרבותית ובוגרת, סביר שהם יקבלו את עצתכם. הרבה פעמים הם אפילו יהיו אסירי תודה לאותם אלה שהשקיעו קצת זמן ועזרו להם להשתפר.

אל תאבדו סבלנות אם מישהו משחק לא טוב, או מדבר מתוך חוסר ניסיון בקבוצה. בנקודה כלשהי בחיים שלכם הייתם בדיוק אותו דבר, גם אם זה היה היום הראשון שלכם במשחק. התאזרו בסבלנות, ונסו לעזור לשחקנים הללו להגיע לרמה ששניכם תוכלו להינות מהמשחק ומהדיון. ואם הם לא מקבלים את עצתכם, אל תרתעו. יש גם אנשים שחושבים שהם לא צריכים את העזרה של אף אחד, ולא משנה כמה נחמדים תהיו וכמה ההסבר שלכם בונה וחיובי, הם לא מוכנים להקשיב. זה לא אומר שצריך לוותר על האחרים!

5. כבדו את חבריכם ואת הצוות
חלק חשוב מלהיות בקהילה הוא לקחת חלק במשהו גדול יותר. וכשאתה נמצא בקבוצה שמונה אלפי אנשים עם תחביב משותף, מחלוקות וויכוחים הם חלק אינטגרלי ממנה. זכרו שבכל מחלוקת ו-וויכוח, אתם צריכים לשמור על דיון נקי ושפה הולמת , ולהציג את עמדותיכם בצורה ברורה מחד, אך חיובית ולא פוגעת באף אחד מאידך.
בנוסף לכך אנו מבקשים ממכם לדבר בצורה יפה גם לאנשים שחברים שלכם מחוץ לקבוצה, ולהשאיר את הבדיחות הפרטיות בחוץ.
על מנת לוודא שזה נעשה, צוות המנהלים של הקבוצה שם. הוא שם כדי להיות חלק מהקהילה אבל גם לאכוף את הקוד שלנו. לפעמים קורה שלא תסכימו עם החלטה של מנהל. אין שום טעם להתווכח עם מנהל בתוך דיון ציבורי, כי כמו שלא תתווכחו עם חבר על נושא שלא קשור לדיון בשרשור של מישהו אחר, כך גם לא תתווכחו עם מנהל. אתם תמיד מוזמנים לשלוח הודעה פרטית לאחד מהמנהלים ולקבל מענה הולם ואם לא - פנו למנהלים נוספים.

6.סטרימים
בקהילה שלנו אנחנו מעודדים סטרימים ומקדמים סטרימרים ישראלים שרוצים להצליח, מצד שני בגלל שיש הרבה סטרימרים בקהילה אנחנו נאלצים להגביל את מספר פרסומי הסטרימים לפעם אחת ביום כדי למנוע ספאם.

7. אל תפרסמו תמונות ממסך סיום המשחק

כל מי שמשחק League of Legends יודע איך מסך סיום המשחק נראה. תוצאת המשחק (Victory/Defeat) רשומה בצורה בולטת למעלה, עם צ'אט משותף לכולם והסטטיסטיקות מהמשחק. בעקבות ריבוי הפרסומים שתכליתם אך ורק 'לרדת' על שחקנים אחרים או להאדיר את המפרסם ביכולתו לשלוט במשחק, החלטנו להוסיף את החוק הזה. זה בסדר אם אתם רוצים לשאול לגבי הבניה של הגיבור ולקבל עצות, ובמקרה כזה פשוט תוכלו לצלם רק את החלק של הבניה שלכם בלי להראות את שאר השחקנים. המטרה היא בסופו של דבר לשמור על הקבוצה רלוונטית לכולם, ותמונות סיום משחק שתכליתם להראות כמה אתם טובים או כמה אלו שנגדכם לא - פשוט לא רלוונטיים (חוק זה כולל בתוכו פרסום לינק של שיתוף משחק).
על אף האמור לעיל -
מנהלי הקבוצה שומרים לעצמם את הזכות, למחוק ולהשאיר פוסטים על פי שיקול דעתם הבלעדי, בנוסף, מנהלי הקבוצה שומרים לעצמם את הזכות להרחיק מהקבוצה אדם - לתקופת זמן קצובה או לצמיתות - על פי שיקול דעתם הבלעדי.

8.Summoner's Code ותנאי החברה
חוק ה "Summoner's Code" של ™Riot Games ותנאי החברה של ריוט תקפים גם בקבוצה שלנו, זה אומר שמכירת משתמשים,בוסטינג,פרסום לינקים "לדברים חינם", ופרסום תוכנות צד שלישי אסורות!
8.2 שמיכי שתוק
9. דיוני Esports
כמו בכל ספורט, יש אוהדים, ויש שונאים, "Trash Talk" על קבוצה לא אהובה זה בסדר גמור, זה מותר לחלוטין, בגבול הטעם הטוב כמובן ובלי להחמיר. בנוסף לכך, גם כאן חשוב לשמור על כללי הדיבור כפי שנכתבו למעלה. תשתדלו לא לרדת לפסים אישיים ולריב עם אנשים שלא מסכימים אתכם או שדיברו לא יפה על הקבוצה שלכם.

10. "פוסט QQ"
פוסטים שבהם אתם בוכים ומתלוננים על משהו מסוים שקרה לכם במשחק ימחקו, לכולנו היו 3 afk במשחק בעבר, לכולנו היו באגים במשחק בעבר, זה קורה, חלק מהמשחק, נא לא לפרסם פוסטים כאלה.

11. פוסטים כלליים
פוסטים שלא קשורים לליג בצורה ישירה ונוסף תיאור לפוסטים שמקשרים אותם לליג (לדוגמא: תמונה של עץ שנפל ולרשום "Maokai Feeder") יעלו לבדיקה אצל האדמינים, ולשיקול האדמינים תהיה החלטה אם להשאיר או למחוק.

12.הצהרת מנהלי הקבוצה
א.מנהלי קבוצת League of Legends Israel שומרים לעצמם את הזכות לתת באן לפי רצונם ושיקול דעתם גם אם הבן אדם לא עבר על חוקי הקבוצה.
ב.מנהלי קבוצת League of Legends Israel שומרים לעצמם את הזכות להשאיר או למחוק פוסטים לפי רצונם ושיקול דעתם גם אם זה לא מוצא חן בעיני בן אדם אחר.
ב. תת סעיף ג' : התחזות לאדמין שווה kik.
כן.. מדבר עליך גיא שלוש.


בכניסתם ובשהייתכם בקבוצה, אתם מסכימים לחוקי הקבוצה.
אדמין ב League of Legends Israel בפייסבוק : https://www.facebook.com/groups/LeagueOfLegendsIsrael

טורניר פורים: viewtopic.php?f=4&t=10267&p=67865#p67865

חזור אל “פורום LoL Israel”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים

cron